فروش خشکبار
خانه / کتیرا / خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی صدفی یا کتیرا پنبه ای بصورت آنلاین و اینترنتی در سال ۱۴۰۰

خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی صدفی یا کتیرا پنبه ای بصورت آنلاین و اینترنتی در سال ۱۴۰۰

خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی صدفی یا کتیرا پنبه ای بصورت آنلاین و اینترنتی در سال ۱۴۰۰ :

بسیاری از گیاهان صمغ تولید می کنند که یک نمونه آن کتیرا مفتولی نام دارد و کاربرد زیادی در بین مردم دارد . خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی صدفی یا کتیرا پنبه ای بصورت آنلاین و اینترنتی در سال ۱۴۰۰ در بازرگانی سان رایز انجام می شود

خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی صدفی یا کتیرا پنبه ای بصورت آنلاین و اینترنتی در سال 1400


کتیرا در گروه صمغ های گیاهی جای گرفته می شود که به صورت های گوناگون از جمله کتیرا مفتولی و کتیرا خرمنی دیده می شود .

وب سایتهای ما بصورت آنلاین توانایی معرفی و ارائه راهکارهای سهل الوصول جهت خرید و فروش کتیرا ، انواع کتیرا مفتولی را به صورت عمده در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد .

کتیرا مفتولی :

کتیرا یکی از صمغ های پرمصرف گیاهان داروئی در بازار ایران است که به صورت های گوناگون دیده می شود و همانطور که ذکر شد مدل کتیرا مفتولی جزء بهترین صمغ آن می باشد .


با قرار دادن مفتول یا سیخ در صمغ گیاه گون انواع کتیرا مفتولی به دست می آید .


کتیرا مفتولی یا کتیرا پنبه ای بصورت سفید و شفاف دیده می شود که بعضا به رنگ های شیری و کرمی هم دیده می شود . مرغوب ترین نوع کتیرا مفتولی به صورت کم رنگ و شفاف است  .


ترکیبات کتیرا مفتولی از نشاسته و آب و مواد معدنی است که تا حدودی از مواد سلولز و پروتئین نیز تشکیل شده است .


کتیرا مفتولی در ابتدا سفت و محکم است و وقتی آن را در آب قرار می دهیم متورم می شود و بافت نرمی پیدا می کند .نوع مرغوب آن باید نازک و ورقه ای مانند باشد.

خواص کتیرا مفتولی یا کتیرا پنبه ای :

کتیرا مفتولی یا کتیرا پنبه ای دارای خواص بسیار پرکاربرد دارویی و بهداشتی می باشد . در اینجا به نمونه هایی از خواص کتیرا مفتولی اشاره می شود :

  • برای افراد مبتلا به دیابت و قند خون بالا مفید است که به کنترل آن می پردازد .
  • افراد لاغر برای درمان لاغری و افزایش قوای بدن خود می توانند از کتیرا مفتولی استفاده کنند .
  • در درمان سرفه و سرماخوردگی تاثیر فراوانی دارد .
  • مانع رشد انواع تومور می شود .
  • به تقویت سلول های سیستم ایمنی بدن می پردازد .

خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی آنلاین از طریق وب سایت ها ما در اینترنت :

بازرگانی سان رایز با مدیریت آقای مهدی صدیقی یوسف دارای وبسایت های تجاری در حوزه خرید و فروش آنلاین کتیرا می باشد. مشتریان و خریداران گیاهان داروئی چنانچه تمایل به خرید جزئی با کلی محصولات گیاهان داروئی هستند می توانند از طریق اینترنت به خرید محصولات گیاهی بویژه انواع صمغ ها و از همه مهمتر انواع کتیرا بپردازند. کتیرا مفتولی یا همان کتیرا پنبه ای از جمله محصولاتی است که در وب سایت های ما موجود است و شما خریداران عزیز می توانید بصورت آنلاین و از اینترنت  به اطلاعات مورد نیاز خود در این حوزه دست یابید.

خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی صدفی یا کتیرا پنبه ای بصورت آنلاین و اینترنتی در سال 1400


کتیرا مفتولی یا کتیرا پنبه ای مورد نظر و با هر کیفیت دلخواه خود را می توان به صورت عمده از طریق وب سایت های ما تحت عنوان خرید آنلاین و در اینترنت  تهیه نمائید .


مصرف کنندگان در هرنقطه ای از کشور و حتی جهان می توانند با مراجعه به وب سایت های ما خرید آنلاین کتیرا را بصورت اینترنتی در انواع مختلف کتیرا سفارش دهند و به راحتی این نوع کتیرا را در اختیار داشته باشند .

برای انجام خرید کتیرا و دریافت مشاوره مناسب و کامل می توانید با مدیر فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف و شماره های مندرج در وب سایت هایمان در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز انواع کتیرا در بازار اصفهان

قیمت روز انواع کتیرا در بازار اصفهان از تنوع بالایی برخوردار است بدین جهت می توان گفت که به طور کلی انواع کتیرای ایرانی به چند نوع تقسیم می شود که هر یک از آنها با توجه به نیاز مشتریان، در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهیم به صورت مختصر به انواع کتیرا نگاهی داشته باشیم، می توانیم بگوییم که موارد زیر مهم ترین انواع آن هستند :