فروش خشکبار
خانه / آنغوزه / آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰

آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰

 آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰ :

آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰ تولید شده در شهرهای نی ریز ، کرمان ، شیراز ، یاسوج ، بجنورد و …  از طریق شرکتها و مجموعه های تجاری فعال در حوزه خرید و فروش شیره آنغوزه از جمله بازرگانی سان رایز اعلام می شود.

آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال 1400

برای اطلاع از آخرین قیمت خرید و فروش شیره آنغوزه اصفهان در سال ۱۴۰۰ و اطلاعات بیشتر با مدیر فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranherbsupplier.com  تماس بگیرید.

نام و مزاج

شیره آنغوزه یا همان شیره آنغوزه و به اصفهانی انگشت کنده و در زبان محلی افغانستان و هند هینک نامیده می شود و طبیعتی گرم و خشک دارد.

گیاه شناسی شیره آنغوزه :

شیره آنغوزه از گیاهان دارویی مهم تیره چتریان با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده شیره آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲/۵ متر می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین صمغ شیره آنغوزه و اعلام آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در انواع مختلف می باشد .

 این برگ‌ها تقسیمات زیادی دارند به طوری که به قطعاتی (لوب دار) دندانه دار تبدیل می‌شوند. گل‌های این گیاه زردرنگ هستند و به صورت گل آذین چتری در انتهای ساقه قرار می‌گیرند. میوه ها دوفندقه ای، بیضی شکل و تقریباً مسطح می‌باشند که روی هر کدام پنج خط وجود دارد و کناره ها بال مانند هستند. رنگ میوه‌ها قهوه ای تیره است. از ریشه یا قاعده ساقه این گیاه بر اثر تیغ زدن ماده ای به نام اولئوگم رزین به دست می‌آید که به شیره آنغوزه مشهور است. شیره آنغوزه ابتدا شیری رنگ است و مزه ای تند و تلخ و نیز بوی بد و متعفنی دارد که تهوع آور است.

مهم است که بدانید تعیین آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰ بستگی به میزان برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت می باشد . هر چند که فاکتورهای بسیاری در تعیین قیمت شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰ نقش خواهد داشت  اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان استحصال و نسبت آن به میزان تقاضای خریداران  شیره آنغوزه در بازارهای صادراتی می باشد.

ویژگیهاگیاهی و خواص داروئی شیره خوراکی آنغوزه :

 • تقویت کننده معده
 • تخم آن ادرار آور است
 • پادزهر هر نوع نیشی است
 • برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه شیره آنغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
 • رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
 • محرک نیروی جنسی است و باعث افزایش انگیزه جنسی در زنان می شود و از مشکل انزال زودرس تا حد زیادی جلوگیری می کند.
 • این ماده باعث کاهش چروک ها ، خطوط ریز و لکه های سنی صورت می شود.

موارد منع مصرف

 • برای زنان در دوران بارداری و شیردهی نهی شده است.
 • کودکان نیز بهتر است شیره آنغوزه نخورند.
 • در بعضی افراد ممکن است مصرف زیاد آن موجب اسهال، نفخ، سوزش هنگام ادرار، سوزش معده، سردرد، گیجی و تشنج شود.
 • اگر مبتلا به صرع هستید ، از این گیاه استفاه نکنید زیرا ممکن است مورد حملات صرع قرار بگیرید.

 نکته پایانی :

  شرکت بازرگانی سان رایز مفتخر است همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه پائین ترین آخرین قیمت شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰ در کنار مشتریان عزیز و گرامی خود باشد تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران شیره آنغوزه  را فراهم آورد

آخرین قیمت انواع شیره آنغوزه در سال 1400

آخرین قیمت شیره آنغوزه خوراکی در سال ۱۴۰۰ در اصفهان :

برای اطلاع از آخرین قیمت شیره آنغوزه در سال ۱۴۰۰ و نحوه خرید و فروش شیره آنغوزه با کیفیت و آخرین قیمت روز شیره آنغوزه در بازار ایران می توانید با مدیر فروش بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com