فروش خشکبار
خانه / سنجد / فروش عمده سنجد درجه یک شاهرود بصورت اینترنتی

فروش عمده سنجد درجه یک شاهرود بصورت اینترنتی

خرید و فروش سنجد ، گیاهان دارویی و میوه های نظیر سنجد امروزه به صنعتی چشم گیر تبدیل شده است . از حدود ۲۰ سال پیش تاکنون کاشت و برداشت این محصول در شهرهای مختلف ایران بویژه شاهرود پیشرفت خوبی داشته است .
تولید و صادرات سنجد در تناژ بالا این محصول را به ارز آوری رسانده است .

 

  • معرفی سنجد :

معرفی سنجد و خواص آن نزد ایرانیان کاری عبث است چرا که از دیرباز مصرف سنجد در سفره های غذایی و دارویی آنان جایگاه خاصی داشته است . از همه مهمتر سنجد نماد یکی از سین های هفت سین بزرگترین و سنتی ترین و ریشه دارترین عید آنان یعنی عید نوروز باستانی می باشد.

  • در تعریف و تمجید از این میوه و گیاه بی نظیر می توان گفت که :

خواص درخت سنجد در تمام اندامهای آن منتشر شده است و ریشه، چوب، پوست و میوه آن دارای خواص دارویی و صنعتی متفاوتی است از پوست درخت سنجد یک ماده شیمیایی دارویی مهم به نام تتراهیدروآرمور – متیل – N استخراج می‌شود.

 

 

از دیدگاه پزشکی و طبی که مهمترین ویژگی این محصول بشمار می آید می توان به حدیثی مشهور اشاره کرد که بیان آن در اینجا خالی از لطف نیست .

در مورد خواص سنجد این جمله کافیست: گوشتش گوشت می آورد، استخوانش استخوان می رویاند و پوستش پوست آور است. کلیه ها را گرم و معده را دباغی می کند و ایمن از بواسیر و ادرار قطره قطره است. ساق ها را نیرو می بخشد، جذام را ریشه کن می کند و برای تب سودمند است.

 

در خرید و فروش سنجد درجه یک فاکتورهایی وجود دارد و مطمئنا باید نکات ویژه ای از جمله تازگی و اینکه تولید داخلی باشد را مد نظر داشت .

  • برای اطلاع از قیمت  روز خرید و فروش عمده و جزئی سنجد می توانید از طریق اطلاعات پایان صفحه با مدیر فروش سایت آقای مهدی صدیقی تماس حاصل نمائید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت معتبر سان رایز ؛ عرضه کننده ی بهترین و منصفانه ترین قیمت سنجد

شرکت معتبر سان رایز ؛ عرضه کننده ی بهترین و منصفانه ترین قیمت سنجد مجموعه …