فروش خشکبار
خانه / انجیز خشک / قیمت روز خرید عمده انواع انجیرخشک در بازار تهران

قیمت روز خرید عمده انواع انجیرخشک در بازار تهران

قیمت روز خرید عمده انواع انجیرخشک در بازار تهران

با دسته بندی انواع انجیر تولید شده در انجیرستان های شهر استهبان قیمت گذاری این محصول به راحتی انجام می شود . اما کدام انجیر در بازار خشکبار ایران و بویژه بازار استهبان از قیمت مناسبی برخوردار است ؟

قیمت روز انجیر خشک نوع ۱۰۰- ۱  ( size AAA )

قیمت این نوع انجیر از با ارزشترین و گرانقیمت ترین نوع انجیر خشک در بازار داخلی و صادرات می باشد که شامل ظاهری با دانه هایی به رنگ روشن (سفید و زرد) و سایز نسبتا درشت (بزرگتر از ۲۴ میلیمتر) می باشد و دانه های انجیر خشک در این نوع تماما باز و بدون دانه های ریز و تیره رنگ است..

قیمت روز خرید عمده انواع انجیرخشک در بازار تهران

خرید- فروش – عمده – انواع انجیر – خشک – استهبان

قیمت روز انجیر خشک نوع ۱۰۰ – ۱  ( Size AA )  

انجیر خشک نوع ۱۰۰- ۱  ( Size AA ) که شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز درشت میانگین ۲۲ میلیمتر می باشد از قیمت مطلوبتری برخوردار است . در این نوع انجیر، دانه های  خشک حداکثر ۹۰% دهن باز و دارای حداکثر ۴% دانه های تیره رنگ می باشد.

قیمت روز خرید و فروش عمده انواع انجیراستهبان بویژه از نوع  100 ۱ ( Size AA ) نسبت به سایز های دیگر از قیمت مطلوبتری برخوردار است چرا که هم از خواص و هم ظاهر و سایز مناسبی برخوردار است و در صدر تقاضای خریداران داخلی و خارجی قرار دارد.

قیمت-روز-خرید-عمده-انجیر-خشک-استهبان

قیمت روز انجیر خشک نوع۱۰۰- ۱  ( A ):

انجیر خشک نوع ۱۰۱  ( A ) شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز بین ۱۴ تا ۲۲ میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداقل ۲۵% دهن باز و دارای حداکثر ۱۵% دانه های تیره رنگ می باشد.

قیمت روز خرید عمده انواع انجیرخشک در بازار تهران

قیمت-روز-خرید-فروش–عمده– انواع انجیر-خشک-استهبان

قیمت روز انجیر خشک نوع  (AA)

انجیر خشک از نوع (AA) شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز  میانگین ۲۰ میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداقل ۴۵% دهن باز و دارای حداکثر ۴% دانه های تیره رنگ می باشد.

قیمت-روز-خرید-عمده-انجیر-خشک-استهبان

قیمت روز انجیر خشک درجه  (A)

قیمت روز انجیر خشک درجه  (A) که شامل دانه هایی به رنگ زرد و قهوه ای و سایز  میانگین ۲۰ میلیمتر می باشد از ارزانترین نوع انجیرها می باشد . در این نوع، دانه های انجیر خشک بیشتر دانه ها با دهان بسته و حداقل ۲۵% دهن باز می باشد.

خرید-عمده-انجیر-خشک-استهبان

خواص و فواید درمانی انجیر خشک ،مناسب برای بیمارن قلبی عروقی 

از خواص انجیر خشک، پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی است. انجیر خشک دارای فنول، امگا۳ و امگا۶ می باشد. این اسیدهای چرب خطر ابتلا به اختلالات قلبی عروقی را در افراد کاهش می دهد. علاوه بر این، برگ های انجیر تاثیر قابل توجهی بر سطح تری گلیسرید در بدن شخص دارد و باعث کاهش مقدار تری گلیسرید که یکی از عوامل این بیماری است، می گردد.

خاصیت انجیر خشک ، پیشگیری از انواع سرطان به ویژه سطان سینه

پس از دوران یائسگی تعادل هورمونی زنان دچار تغییرات زیادی میگردد. مصرف انجیر میتواند این تغیرات را در جهت افزایش سیستم ایمنی بدن زنان هدایت کرده و از احتمال ابتلا به سرطان سینه در آنان پیشگیری نماید. همچنین وجود آنتی اکسیدانهای فراوان در این میوه، آن را به یک ماده ضد سرطان طبیعی تبدیل نموده است.

فواید انجیر خشک برای مو

انجیر حاوی مواد مغذی مانند منیزیم، ویتامین (آ)، (ث) و‌ (ای) است که برای حفظ سلامت مو لازم هستند. این مواد مغذی با تحریک گردش خون در پوست سر رشد مو را تسریع می‌کنند. همچنین میوه انجیر حاوی مس فراوان بوده و زود سفید شدن موها پیشگیری می کند.

فواید انجیر خشک، برای سلامت پوست

وجود ویتامین های فراوان در انجیر باعث شده که این میوه برای سلامت و شادابی پوست بسیار مفید باشد. پوست انجیر حاوی چندین آنزیم فعال است که می‌توانند به عنوان لایه‌بردار برای حذف سلول‌های مرده از پوست استفاده شوند. انجیر دارای مقادیر زیادی ویتامینC است از این رو به روشن شدن پوست کمک می کند. همچنین یکی از خواص انجیر خاصیت مرطوب کنندگی آن است که از آن برای درمان خشکی پوست و رفع ترک لب استفاده میشود.

قیمت روز خرید عمده انواع انجیرخشک در بازار تهران

در بازارگانی سان رایز فروش و اعلام قیمت روز عمده انواع انجیرخشک در بازار ایران لحظه به لحظه صورت می گیرد و علیرغم نوسانات لحظه ای بازار با پی گیری های منظم کارشناسان ما اعلام آخرین و جدیدترین قیمت انجیر خشک امکانپذیر می باشد.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com