فروش خشکبار
خانه / آلو بخارا نیشابور / خرید و فروش آلو بخارا نیشابور بصورت عمده

خرید و فروش آلو بخارا نیشابور بصورت عمده

خرید و فروش آلو بخارا و آفتابی عمده و کلی با قیمت روز بازار تولید .

تهیه و تولید آلوی خورشتی از نوع بخارا و آفتابی آن از شهرستان نیشابور که این محصول فرآوری شده از باغات روستاهای این شهرستان می باشد.

آلو بخارا یا همان آلوی خورشتی محصول باغات روستاهای شهرستان نیشابور می باشد. انواع مختلف آلوها با روشهای فرآوری بصورت آفتابی و گوگردی در بازار این شهر قابل عرضه می باشند

غالب درآمد روستائیان و کشاورزان در فصل تابستان حاصل فرآوری این میوه می باشد .

 

تنوع و خواص خشک شده آلو بقدری فراوان است که بازار خرید و فروش محصول از محدوده بازارهای داخلی خارج شده بطوریکه ماحصل فرآوری این میوه در بازارهای خارجی از مشتریان خاص و فرآوانی برخوردار است .

خرید و فروش انواع آلو بخارا و آفتابی در نیشابور و روستاهای اطراف این شهرستان از پیشینه بسیار قدیمی برخوردار است و این روزها ماحصل فرآوری این محصول عواید مالی نسبتا خوبی را به مردم این سرزمین ارزانی داشته است.

 

قیمت آلو آفتابی و بخارا در نیشابور چند است و بر چه اساسی آلو ها قیمت گذاری می شوند ؟

 

نحوه خرید و سفارش آلو بخارا و آفتابی :

با فرا رسیدن فصل چیدن آلو در باغات و روستاها در انواع گوناگون و شروع فرآوری آن به آلوی خشک ،خرید و فروش آلو بخارا و آفتابی در میدانها و بازار های شهرستان نیشابور رواج و رونق پیدا می کند .

از آنجا که طی سالیان متمادی ارتباط این مجموعه با کشاورزان و باغداران و عوامل تولید و فرآوری این محصول رابطه ای دیرینه و نزدیک بوده است ، ما مدعی فراهم ساختن این محصول به بهترین شکل ممکن برای همه طیف خریدار و تاجران و بازرگانان هستیم.

لذا برای تهیه بدون واسطه و با قیمت مناسب انواع متنوع این محصول به هر مقدار و با هر تناژی و قیمت بازار شهر تولید کننده می توانید با اطلاعات زیر تماس حاصل نمائید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com